Parní konvektomaty Vision Blue
Parní konvektomaty Vision Blue
VISION
VISION

Parní konvektomaty Retigo Orange Vision

Unikátní vlastnosti
<
1
2
3
4
>

Vision Perfect Cooking

Vynikající výsledky vaření v páře

Pokročilý systém vývinu páry v Retigo Vision zajistí skvělou barvu, chuť a konzistenci připravovaných jídel, která si zároveň uchovají maximum vitamínů a výživových hodnot.

Ideální barva a křupavost jídel

Možnost nastavit procento vlhkosti zajistí ideální klima pro připravované pokrmy. Je-li konvektomat vybaven klapkou*, umožňuje rychlé a účinné odvlhčení varné komory. Výsledkem je perfektní křupavost a zlatavá barva jídel.

*Volitelné vybavení

Méně stresu v kuchyni

Možnost vaření různých jídel najednou ve stejném režimu a bez vzájemného přenosu pachů či chutí dopomůže k navýšení kapacity kuchyně. Využitím možnosti vaření přes noc nebo pečení při nízkých teplotách získáte více času v ranních špičkách a docílíte vyšší výtěžnosti připravovaných jídel. To vše pod kontrolou HACCP.

Všechny technologické přípravy v jediném zařízení

Retigo Vision je jeden varný systém pro většinu technologických úprav – vaření, pečení, dušení, smažení, grilování, zapékání, konfitování, vaření ve vakuu (souse-vide), zavařování, sušení, blanšírování, kynutí, uzení, zrání, nízkoteplotní úpravy, udržování a regenerace pokrmů.

Parní konvektomaty Vision Blue

Vision Perfect Cooking

Mám absolutní jistotu, že výsledek vaření bude vždy skvělý. Jídla, která uvařím, mají perfektní barvu, jsou šťavnatá, křupavá a zdravá – s minimem přidaného tuku.

čtěte více
<
1
2
3
4
>

Vision Design

Komfortní vaření bez rizika úrazů

Zásuvy napříč zajistí bezpečnou manipulaci s gastronádobami a perfektní přehled o průběhu vaření v jednotlivých zásuvech. Menší gastronádoby umístíte v jednom zásuvu jednoduše vedle sebe na nerezové rošty, případně k tomu určené adaptéry.

Minimální nebezpečí popálení

Unikátní řešení trojitého skla* snižuje povrchovou teplotu dveří a eliminuje nebezpečí popálení. Brzda ventilátoru** zabrání nebezpečnému úniku páry při otevření konvektomatu a v kombinaci s dvojitým otevíráním dveří** zaručí maximální bezpečnost.

* Netýká se velikosti 623
** Volitelné vybavení

Snadné otevírání konvektomatu

Ergonomický tvar kliky zajistí pohodlnou manipulaci s dveřmi konvektomatu a snadnou údržbu. Použitím iontů stříbra bylo docíleno výrazného snížení výskytu bakterií na povrchu kliky, a v důsledku toho minimalizace hygienických rizik.

Záruka plnění hygienických standardů

Precizní zpracování varné komory s oblými rohy zvyšuje účinnost automatického mytí a zabraňuje usazování nečistot. Systém HACCP automaticky zaznamenává vše, co se v Retigo Vision děje, uložená data lze následně stáhnout do počítače.

Parní konvektomaty Vision Blue

Vision Design

Retigo Vision mi nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, výborné ergonomie a atraktivního vzhledu. To vše s důrazem na bezpečnost a hygienu.

čtěte více
<
1
2
3
>

VISION CONTROLS

Plná koncentrace na vaření

Snadné ovládání bez manuálu, perfektní přehled v každém okamžiku díky velkému a přehlednému ovládacímu panelu.

Žádné nepříjemné prodlevy

Okamžitá reakce ovládacích tlačítek umožní rychlé nastavení parametrů vaření.

Vše potřebné na ovládacím panelu

Jednoduché a rychlé vaření bez zbytečných tlačítek na ovládacím panelu.

Parní konvektomaty Vision Blue

VISION CONTROLS

Rychle a snadno nastavím vše, co potřebuji, a to i když mám mastné ruce nebo pracuji v rukavicích.

čtěte více
<
1
2
3
4
>

SMART INVESTMENT

Úspory energie

Dvoustupňový předehřev vody využívající tepla odpadní páry v kombinaci s unikátním řešením trojitého skla* a 50 mm silnou tepelnou izolací sníží náklady při vaření na minimum.

* Netýká se velikosti 623

Úsporné mytí

Jedinečný systém automatického mytí Retigo Active Cleaning zajistí perfektní čistotu konvektomatu Retigo Vision při minimální spotřebě vody a nízkých nákladech na čistící prostředky.

Bezkonkurenční návratnost investice

Nízké provozní náklady, dlouhá životnost, cenově dostupný servis a skvělý poměr kvalita/cena přináší rychlou návratnost investovaných prostředků.

Více místa v kuchyni

Retigo Vision dokáže nahradit hned několik klasických kuchyňských zařízení, a to na mnohem menším prostoru. Navíc s prokazatelně vyšší výtěžností a efektivitou zpracování surovin.

Parní konvektomaty Vision Blue

SMART INVESTMENT

Prokazatelně nejnižší spotřeba energie, vody a nízké náklady na automatické mytí v jednom stroji. To mi šetří peníze každý den a zaručuje rychlou návratnost investice.

čtěte více
Parní konvektomaty Vision Blue

B623

Konvektomaty Retigo Vision 623 jsou ideální pro provozy s kapacitou do 50 porcí denně.

B611

Jedna z nejprodávanějších velkostí konvektomatů Retigo Vision. Velikost 611 je ideální pro provozy s kapacitou 51-150 jídel denně.

B1011

Jedna z nejprodávanějších velkostí konvektomatů Retigo Vision. Velikost 1011 je ideální pro provozy s kapacitou 151-250 jídel denně.

B2011

Model konvektomatu Retigo Vision 2011 je ideální pro provozy s kapacitou 400-600 jídel denně.

B1221

Model konvektomatu Retigo Vision 1221 je ideální pro provozy s kapacitou 400-600 jídel denně.

B2021

Model konvektomatu Retigo Vision 2021 je ideální pro provozy s kapacitou 600-900 jídel denně.

<
O623
O611
O1011
O2011
O1221
O2021
>
Parní konvektomaty Vision Blue

Zlepšete provoz Vaší restaurace

Kontaktujte nás