Parní konvektomaty Vision Blue
Parní konvektomaty Vision Blue
VISION
VISION

Parní konvektomaty Retigo Blue Vision

Unikátní vlastnosti
<
1
2
3
4
>

Vision Perfect Cooking

Vynikající výsledky vaření v páře

Pokročilý systém vývinu páry v Retigo Vision zajistí skvělou barvu, chuť a konzistenci připravovaných jídel, která si zároveň uchovají maximum vitamínů a výživových hodnot.

Ideální barva a křupavost jídel

Automatická kontrola úrovně vlhkosti (AHC) je systém přesné regulace vlhkosti, který udržuje ideální klima pro připravované pokrmy. Díky patentované technologii také umožňuje, je-li potřeba, rychlé a účinné odvlhčení varné komory. Výsledkem je perfektní křupavost a zlatavá barva jídel.

Méně stresu v kuchyni

Možnost vaření různých jídel najednou ve  stejném režimu s různými časy a bez vzájemného přenosu pachů či chutí dopomůže k navýšení kapacity kuchyně. Využitím funkcí, jako jsou Vaření přes noc nebo Nízkoteplotní pečení získáte více času v ranních špičkách a docílíte vyšší výtěžnosti připravovaných jídel. To vše pod kontrolou HACCP.

Všechny technologické přípravy v jediném zařízení

Retigo Vision je jeden varný systém pro většinu technologických úprav – vaření, pečení, dušení, smažení, grilování, zapékání, konfitování, vaření ve vakuu (souse-vide), zavařování, sušení, blanšírování, kynutí, uzení, zrání, nízkoteplotní úpravy, udržování a regenerace pokrmů.

Parní konvektomaty Vision Blue

Vision Perfect Cooking

Mám absolutní jistotu, že výsledek vaření bude vždy skvělý. Jídla, která uvařím, mají perfektní barvu, jsou šťavnatá, křupavá a zdravá – s minimem přidaného tuku.

čtěte více
<
1
2
3
4
>

Vision Design

Komfortní vaření bez rizika úrazů

Zásuvy napříč zajistí bezpečnou manipulaci s gastronádobami a perfektní přehled o průběhu vaření v jednotlivých zásuvech. Menší gastronádoby umístíte v jednom zásuvu jednoduše vedle sebe na nerezové rošty, případně k tomu určené adaptéry.

Minimální riziko popálení

Unikátní řešení trojitého skla* snižuje povrchovou teplotu dveří a eliminuje riziko popálení. Brzda ventilátoru zabrání nebezpečnému úniku páry při otevření konvektomatu a v kombinaci s dvojitým otevíráním dveří** zaručí maximální  bezpečnost.

* Netýká se velikosti 623
** Volitelné vybavení

Snadné otevírání konvektomatu

Ergonomický tvar kliky zajistí pohodlnou manipulaci s dveřmi konvektomatu a snadnou údržbu. Použitím iontů stříbra bylo docíleno výrazného snížení výskytu bakterií na povrchu kliky, a v důsledku toho minimalizace hygienických rizik.

Záruka plnění hygienických standardů

Precizní zpracování varné komory s oblými rohy zvyšuje účinnost automatického mytí a zabraňuje usazování nečistot. Systém HACCP automaticky zaznamenává vše, co se v Retigo Vision děje, uložená data lze následně zobrazit přímo na displeji nebo stáhnout do počítače.

Parní konvektomaty Vision Blue

Vision Design

Retigo Vision mi nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, výborné ergonomie a atraktivního vzhledu. To vše s důrazem na bezpečnost a hygienu.

čtěte více
<
1
2
3
4
5
>

MY VISION CONTROLS

Plná koncentrace na vaření

Snadné ovládání bez manuálu, perfektní přehled v každém okamžiku díky velkému, barevnému displeji.

Žádné nepříjemné prodlevy

Okamžitá reakce 8 palcového displeje při stisku a rychlá volba často používaných receptů přímo z hlavní obrazovky

Vše potřebné na hlavní obrazovce

Možnost přidání jakékoliv funkce z menu na hlavní obrazovku, kde lze snadno upravit umístění, velikost a barvu tlačítek dle potřeb každého kuchaře.

Čas využitý na 100 %

Není nutné čekat, až konvektomat dodělá svou práci. Zatímco běží varný proces, Multitasking umožňuje se na pozadí pohybovat v menu konvektomatu a pracovat s displejem tak, jako by konvektomat nevařil.

Přizpůsobení hlavního menu na míru

Každý kuchař si může přizpůsobit hlavní menu přesně tak, jak potřebuje. Díky funkci Profily lze uložit prakticky libovolné množství přednastavených profilů i pro více kuchařů v jednom provozu.

Parní konvektomaty Vision Blue

MY VISION CONTROLS

Rychle a snadno nastavím vše, co potřebuji, a to i když mám mastné ruce nebo pracuji v rukavicích. Hlavní menu si  můžu zcela přizpůsobit. Prostě nejjednodušší ovládání na trhu.

čtěte více
<
1
2
3
4
>

SMART INVESTMENT

Úspory energie

Dvoustupňový předehřev vody využívající tepla odpadní páry v kombinaci s unikátním řešením trojitého skla* a 50 mm silnou tepelnou izolací sníží náklady při vaření na minimum.

* Netýká se velikosti 623

Úsporné mytí

Jedinečný systém automatického mytí Retigo Active Cleaning zajistí perfektní čistotu konvektomatu Retigo Vision při minimální spotřebě vody a nízkých nákladech na čistící prostředky.

Bezkonkurenční návratnost investice

Nízké provozní náklady, dlouhá životnost, cenově dostupný servis a skvělý poměr kvalita/cena přináší rychlou návratnost investovaných prostředků.

Více místa v kuchyni

Retigo Vision dokáže nahradit hned několik klasických kuchyňských zařízení, a to na mnohem menším prostoru. Navíc s prokazatelně vyšší výtěžností a efektivitou zpracování surovin.

Parní konvektomaty Vision Blue

SMART INVESTMENT

Prokazatelně nejnižší spotřeba energie, vody a nízké náklady na automatické mytí v jednom stroji. To mi šetří peníze každý den a zaručuje rychlou návratnost investice.

čtěte více
Parní konvektomaty Vision Blue

B623

Konvektomaty Retigo Vision 623 jsou ideální pro provozy s kapacitou do 50 porcí denně.

B611

Jedna z nejprodávanějších velkostí konvektomatů Retigo Vision. Velikost 611 je ideální pro provozy s kapacitou 51-150 jídel denně.

B1011

Jedna z nejprodávanějších velkostí konvektomatů Retigo Vision. Velikost 1011 je ideální pro provozy s kapacitou 151-250 jídel denně.

B2011

Model konvektomatu Retigo Vision 2011 je ideální pro provozy s kapacitou 400-600 jídel denně.

B1221

Model konvektomatu Retigo Vision 1221 je ideální pro provozy s kapacitou 400-600 jídel denně.

B2021

Model konvektomatu Retigo Vision 2021 je ideální pro provozy s kapacitou 600-900 jídel denně.

<
B623
B611
B1011
B2011
B1221
B2021
>
Parní konvektomaty Vision Blue

Zlepšete provoz Vaší restaurace

Kontaktujte nás